Літературно-мистецька композиція “Я мовою любові говорю…”

12 листопада 2018 року в рамках Тижня української писемності та мови студенти другого курсу Факультету філології під орудою викладачів кафедри української мови – професора Голянич Марії Іванівни, доцентів Стефурак Роксолани Іванівни та Іванишин Наталії Ярославівни – організували літературно-мистецьку композицію: «Я мовою любові говорю…».

У святковому дійстві прозвучали вірші і пісні, присвячені рідному слову. Особливе захоплення викликав пісенний дарунок викладачів – професорів Хороба Степана Івановича, Голода Романа Богдановича та доцента Грицишина Богдана Михайловича.

Окрасою літературно-мистецької композиції стали гості з Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського – тріо бандуристок,  які майстерно розкрили душу української пісні.