Кабінет методики викладання української мови у школі – осередок формування майбутніх вчителів-словесників

У рамках проекту «Готуємося до практики», що проходив у грудні на Факультеті філології, назріла нагальна необхідність у створенні кабінету методики викладання української мови у школі (ауд. 307, ГК). Спільними зусиллями студентів 3-4 курсів, які освоїли теоретичний та практичний курс «Методики викладання української мови у школі», поповнено фонд кабінету роздавальним та дидактичним матеріалом: це і схеми, таблиці, тести, тренувальні вправи, сценарії виховних та позакласних заходів, факультативних занять, мовних гуртків тощо. У кабінеті є куток практичної підготовки із методичними рекомендаціями щодо проходження навчально-виробничої практики.

Тепер на Факультеті філології є своя методична майстерня, у якій започатковано ще й проведення різних мовних дійств та будуть удосконалювати себе майбутні педагоги.