Практика для студентів Факультету філології – важливий етап професійного становлення

Студенти Факультету філології активно проходять навчально-виробничу практику на базі шкіл м. Івано-Франківська. Засвоївши теоретичний курс із «Методики викладання української мови у школі», студенти-практиканти демонструють високий рівень педагогічної майстерності, фахові знання та професійну творчість.

Своїми досягненнями та успіхами студенти завдячують роботі проекту «Готуємося до практики», який стартував на Факультеті філології напередодні.

Педагогічна практика є однією з найважливіших подій у житті майбутнього вчителя, оскільки сприяє успішному формуванню його як фахівця. Для студентів – це перше серйозне випробування на педагогічній ниві. Наші юні філологи сподіваються на успішне та вдале завершення практики.

Бажаємо їм творчого натхнення та успіхів!