ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП ХХХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

24-28 березня в м. Кропивницькому відбувся IV етап ХХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. У складі журі працювала доцент кафедри української мови Пітель Віра Мирославівна. Викладач уже третій рік поспіль представляє наш університет на заключному етапі олімпіади (2017 р. – м. Біла Церква, 2018 р. – м. Вінниця), двічі була експерт-консультантом на ІІІ етапі, неодноразово брала участь у підготовці школярів Івано-Франківської області до завершального етапу інтелектуальних змагань.

Приємно відзначити, що серед переможців цьогорічної олімпіади – учні нашої області: Козубаш Софія – І місце (9 клас, Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19), Строїч Юлія – І місце (10 клас, Рожнівський ліцей «Гуцульщина» імені Федора Погребенника), Павлучинська Уляна – ІІ місце (9 клас, Українська гімназія №1 Івано-Франківської міської ради), Морська Віталія – ІІІ місце (9 клас, Українська гімназія №1 Івано-Франківської міської ради).