Науково-звітна конференція професорсько-викладацького складу ПНУ

Новий час – нові виклики – нові форми роботи!
У рамках звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів університету за 2019 рік підсекція лінгвопоетики української мови успішно провела засідання у повному складі за допомогою Zoom-сервісу для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку.
У роботі підсекції взяли участь доктор філологічних наук, професор Марія Іванівна Голянич («Непрямі мовленнєві акти у діалектному дискурсі: засоби вираження та функції»), кандидат філологічних наук, доцент Ірина Орестівна Бабій («Метафоричність художнього мовлення В. Шевчука (на матеріалі повісті «Птахи з невидимого острова»), кандидат філологічних наук, доцент Наталія Ярославівна Іванишин («Дихотомія «місто» / «село» в художньому тексті Марії Вайно «Подорожня»), кандидат філологічних наук, доцент Оксана Дмитрівна Ципердюк («Епітет у проповідях єпископа Григорія Хомишина»), кандидат філологічних наук, доцент Роксолана Іванівна Стефурак («Фразеологізми як конфліктогенні презентанти художнього тексту Марії Матіос»).
У рамках щорічної науково-звітної конференції професорсько-викладацького складу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника успішно проведено онлайн-засідання підсекції граматики української мови.
До обговорення були представлені доповіді:
 1) “Десакралізація ключових концептів у сучасному суспільному мовленні” – доктор філологічних наук, професор Володимир Барчук;
 2) “Українська партикологія: становлення, розвиток, перспективи” – кандидат філологічних наук, доцент Ірина Джочка;
 3) “Способи відтворення емоційного мовлення в україномовному перекладі роману Дж. С. Фоєра “Страшенно голосно і неймовірно близько” – кандидат філологічних наук, доцент Василь Пітель.
Новий формат конференції, на думку учасників підсекції граматики, став цікавим та успішним.