Онлайн-конференція щодо проходження навчально-виробничої практики

А ми продовжуємо працювати Zoomно.
24 квітня відбулась онлайн-конференція щодо проходження навчально-виробничої практики зі студентами 3 курсу Факультету філології спеціальностей 035 Філологія (українська мова і література) і 014 Середня освіта (українська мова і література).
Організувала зустріч факультетський керівник практики доцентка кафедри української мови Валентина Ґрещук.
Зустріч виявилася дуже приємною, оскільки всі засумували за живим спілкуванням.
Із вітальним словом до учасників конференції звернувся завідувач кафедри української мови професор Василь Ґрещук, який наголосив на унікальності проходження цьогорічної практики, оскільки життя поставило перед нами виклик працювати дистанційно.
До наради долучилися й методисти кафедри української мови. Вони давали цінні поради студентам-практикантам, обговорювали шляхи і засоби проходження практики. Студенти вносили цікаві пропозиції щодо подальшої дистанційної роботи під час практики.
Сподіваємося, що з понеділка всі охоче розпочнуть працювати на базах практики. Бажаємо студентам-практикантам цікавої та плідної онлайн-роботи.