Новини педагогічної практики

30 квітня відбулася чергова онлайн-зустріч щодо проходження навчально-виробничої практики студентів 3 курсу Факультету філології денної та заочної форм навчання.
Керівник практики доцентка Валентина Ґрещук та методисти кафедри української мови намагалися з’ясувати основні проблемні моменти, які виникли на початковому етапі проходження практики. Разом із студентами-практикантами вони обговорювали цікаві ідеї дистанційної роботи.
Завідувач кафедри української мови професор Василь Ґрещук акцентував увагу на специфіці проходження навчально-виховної практики цьогоріч та наголосив на тому, що впевнений у знаннях та здібностях наших студентів і надіється на їх творчий пошук.
Студенти поділилися враженнями від перших днів практики і під час бесіди довели, що налаштовані на плідну працю, яка принесе хороші результати та приємні спогади.