Підбиваємо підсумки другого тижня педагогічної практики

8 травня відбулася чергова онлайн-конференція щодо проходження виробничої навчально-виховної педагогічної практики студентів 3 курсу Факультету філології денної та заочної форм навчання.
На зустрічі були присутні завідувач кафедри української мови професор Василь Ґрещук, керівник практики доцентка Валентина Ґрещук, методисти кафедри української мови та студенти-практиканти.
Традиційно студенти поділилися враженнями від проходження практики, розповіли про труднощі, які виникали під час онлайн-занять, а також дали один одному корисні поради, як урізноманітнити дистанційне навчання. Свої слушні настанови та рекомендації студентам дали керівник практики та методисти.
Сподіваємося, що всі висловлені побажання допоможуть нашим практикантам успішно пройти педагогічну практику в сучасних реаліях.