Відбувся І етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

19 жовтня 2021 року на Факультеті філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся І етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.
Оргкомітет:
Професорка кафедри української літератури, голова журі Наталія Мафтин, доцентка цієї ж кафедри Наталія Вівчарик, доцентки кафедри української мови Ірина Джочка й Роксолана Стефурак.
Переможці:
І місце – Оксана Шамлій, студентка ІІІ курсу спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література).
ІІ місце – Василина Тимінська, студентка IV курсу спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література).
ІІІ місце – Галина Шиндак, студентка І курсу ОР “Магістр” спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література).
Вітаємо знавців Шевченкового слова!