Розпочато роботу над програмою подвійних дипломів із Ягеллонським університетом (Краків, Польща)

10 грудня 2021 року відбулося перше робоче засідання щодо відкриття програми подвійних дипломів на магістерській програмі 035.01 Філологія (Українська мова та література) Факультету філології Прикарпатського національного університету та магістерській програмі «Filologia ukraińska» Інституту східнослов’янських мов Ягеллонського університету (Краків, Польща).
На зустрічі були присутні декан факультету, гарант ОП «Українська мова та література» другого освітнього рівня, професор Роман Голод, заступник декана факультету філології, доцентка Ольга Лазарович, гарант ОП 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), професорка кафедри української літератури Наталія Мафтин, гарант ОП 035.01 Філологія (Українська мова та література) першого освітнього рівня, доцентка кафедри української мови Ірина Бабій, гарант ОП 035.033 Філологія (Слов’янські мови і літератури (переклад включно)), перша-польська, доцентка кафедри слов’янських мов Олена Пелехата, директор Центру полоністики університету.
Від Ягеллонського університету робочу зустріч щодо узгодження програми подвійних дипломів очолив директор Інституту східнослов’янських мов, професор Якуб Садовський. Була присутня також доцентка Оксана Баранівська, викладач кафедри україністики Ягеллонського університету, випускниця полоністики Прикарпатського університету.
За результатами зустрічі було вирішено: доручити доц. Олені Пелехатій (факультет філології, Прикарпатський національний університет) та доц. Оксані Баранівській (Інститут східнослов’янських мов, Ягеллонський університет) розпочати роботу над узгодженням протоколів із зарахування навчальних дисциплін магістерських програм.
Слід зазначити, що відкриття програми подвійних дипломів оптимально планується на 2023-2024 н.р.