Новини асистентської практики маґістрів

На Факультеті філології триває асистентська практика. Сьогодні маґістрині І курсу Драніцина Наталія (наук. керівник: професор Василь Ґрещук), Футей Надія (наук. керівник: доцентка Валентина Ґрещук) та Чавага Діана (наук. керівник: доцентка Ірина Бабій) провели виховний захід «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу», присвячений Міжнародному Дню рідної мови уже зі студентами ІІ курсу. Бакалаврині підготували цікаві доповіді, які стали предметом жвавої дискусії, зокрема «Мовна агресія» (Соломія Рибчак, УМЛс/о-21), «Мовна політика і мовна ситуація в Україні» (Ліда Попич, УМЛс/о-21), «Сучасна українська мова в ЗМІ» (Василина Тимінська, УМЛс/о-21), «Білінгвізм в Україні» (Тетяна Скрипник, УМЛс/о-21). Підсиленню хорошого настрою посприяли українські народні пісні у виконанні філологинь Макарій Ольги і Зварич Мар’яни, а конкурси на знання рідної мови підтвердили високу ерудованість наших бакалавринь. На заході були присутні викладачі кафедри української мови Михайло Васильович Бігусяк та Валентина Василівна Ґрещук, які долучилися до обговорення доповідей та привітали усіх зі святом. Дуже добре, що є така практика, мудрі наставники і талановиті студенти. Укотре переконуємося, що любов до рідного слова є рушійною силою і, безперечно, переповнює серце кожного з нас.