Підбили підсумки виробничої практики зі студентами спеціальності Середня освіта (Українська мова і література)

Своїми враженнями від проходження педагогічної практики поділилася студентка-практикантка Євгенія Палійчук:

“Як кажуть, з журбою радість обнялась. От і завершилась наша особлива, дистанційна практика.
Сьогодні відбулась звітна конференція УМЛсо-31. Із вітальним словом до всіх звернувся завідувач кафедри професор Василь Васильович Ґрещук, який відзначив, що всі впорались із завданнями, які поклала перед нами не лише практика, але і нелегкий час. Керівник практики Валентина Василівна Ґрещук наголосила на працьовитості та творчості студентів.
Практиканти звітували, ділились враженнями від проходження практики. Кожен для себе взяв щось корисне, виніс урок, а найголовніше: здобув величезний досвід.
Зустріч виявилась дуже приємною та трішечки сумною, адже шість тижнів практики пролетіли, наче один день і у серці кожного залишаться лише теплі спогади про нашу першу практику.
Дякуємо, усім хто був поруч: вчителям, методистам, які давали настанови, поради, підтримували та допомагали.
До нових зустрічей наступного року”.