Розпочала роботу Екзаменаційна комісія

9-10 червня відбулися захисти бакалаврських робіт з української мови студентів заочної форми навчання спеціальностей 014 Середня освіта (Українська мова і література) та 035 Філологія (Українська мова і література). Екзаменаційна комісія у складі професора Ґрещука Василя Васильовича, професорки Голянич Марії Іванівни та доцентки Ґрещук Валентини Василівни відзначила актуальність досліджуваних мовознавчих питань, належний фаховий рівень бакалаврантів у підготовці та захисті проєктів. Високу оцінку отримали роботи Кобинець Віти («Структурно-семантичні особливості лексичних інновацій та методика їх вивчення в школі (на матеріалі сучасного медійного дискурсу)»; науковий керівник – доц. Іванишин Н. Я.); Петрів Оксани («Мова проповідей Святослава Шевчука: лексико-семантичний аспект»; науковий керівник – доц. Ципердюк О. Д.) та Риги Любові («Паронімічна атракція в поетичному тексті Богдана Томенчука»; науковий керівник – доц. Стефурак Р. І.).
Окрім захистів випускових робіт, студенти складали комплексний іспит з української мови з методикою викладання. Незважаючи на технічні проблеми, всі належним чином впоралися із завданням, зокрема екзаменаційна комісія відзначила усні відповіді Марцинюк Христини та Сас Віталії.
Вітаємо майбутніх бакалаврів з успішним початком державної атестації та бажаємо не менш успішного її завершення.