Підвищення кваліфікації викладачок кафедри

Поки тривала відпустка, викладачки нашої кафедри підвищували свою кваліфікацію та здобували знання, готуючись до нового навчального року.
Так, доцентки Ірина Бабій, Марія Брус, Наталія Іванишин, Ірина Джочка, Любов Пена, Оксана Семенюк взяли участь у вебінарах для педагогічних та науково-педагогічних працівників з використання новітніх методик та інструментів навчання, організованих Центром інноваційних освітніх технологій “PNU EcoSystem” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; доцентки Ірина Бабій та Оксана Семенюк – в освітньому проєкті для викладачів, орієнтованому на підвищення ефективності онлайн-викладання, «Teach Me Online»; доцентка кафедри української мови Марія Брус – у тренінгу для науковців, присвяченому використанню бази даних Scopus; доцентка Наталія Іванишин – у вебінарі про академічну доброчесність.
Загалом за період літньої відпустки доцентки кафедри отримали майже 30 сертифікатів!