Сьогодні, 30 грудня, представляли свої наукові напрацювання з сучасної української мови та методики її викладання студенти денної та заочної форм навчання (комісія: доцентки Брус М.П., Пена Л.І., Ципердюк О.Д.). Юні дослідниці продемонстрували добрий рівень написання робіт, обізнаність із новітніми досягненнями в галузі лінгвістики та методики, уміння репрезентувати результати своїх досліджень.
На кафедрі тривають онлайн-захисти курсових робіт
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2020/12/Screenshot-925-1024x640.png)