Доцентки кафедри взяли участь в онлайн-заході «Словникова майстерня»

15 січня 2021 року з ініціативи Освітньо-дослідницького центру «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус», Загальноукраїнського центру словникарства, Українського мовно-інформаційного фонду НАН України, у співпраці з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса відбувся онлайн-захід «Словникова майстерня», у якому взяли участь викладачки кафедри Брус Марія Петрівна, Пена Любов Іванівна, Джочка Ірина Федорівна та Бабій Ірина Орестівна. Учасникам вебінару було репрезентовано шаблон віртуальної лабораторії «Мультимедійний словник з інфомедійної грамотності». Цікавими й пізнавальними були виступи директора УМІФ НАН України, академіка НАН України Широкова Володимира Анатолійовича; члена-кореспондента НАН України, декана філологічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса Загнітка Анатолія Панасовича; завідувача відділу інформатики УМІФ НАН України Надутенка Максима Вікторовича. Вправи з використанням електронних словників УМІФ НАН України представила керівниця Загальноукраїнського центру словникарства Надутенко Маргарита Володимирівна.