Бакалавриня Факультету філології долучилася до конкурсу на найкращий відеоролик університету

«Учитель — це перший, а потім і головний світоч в інтелектуальному житті школяра; він пробуджує в дитини жадобу знань, повагу до науки, культури, освіти» (Василь Сухомлинський).
Про сучасного вчителя та викладацьку професію загалом розповідає бакалавриня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) Тетяна Слободян:
«Вчитель – це не просто високоосвічена людина, а насамперед той, хто вміє передати свої знання іншим, пояснити незрозуміле, знайти ключ до здібностей кожного учня.
Для того, щоб когось навчити чогось, треба самому досконало розбиратися в цьому, бути готовими відповісти на будь-яке питання».
Тетяна також долучилася до конкурсу на найкращий відеоролик університету. Бажаємо їй успіху!
Відеоролик можна переглянути за покликанням: