З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови доцентка кафедри української мови Брус Марія Петрівна провела відкриту лекцію «Розвиток української мови як самостійної лінгвальної системи» для викладачів і студентів філологічного факультету та зокрема для академічних груп ПМЛф-21, ЧМЛф-21, ПМЛс/о-22, які вивчають на сьогодні дисципліну «Історична граматика української мови».
Доцентка кафедри української мови провела відкриту лекцію
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2021/02/Screenshot_1230-1024x640.png)