Засідання студентської підсекції «Лінгвопоетика та лінгвопрагматика української мови»

8 квітня 2021 р. відбулася студентська наукова онлайн-конференція секції «Лінгвопоетика та лінгвопрагматика української мови» під головуванням доцентки кафедри української мови Роксолани Іванівни Стефурак. У роботі секції взяло участь 18 студентів, професорка кафедри української мови Марія Іванівна Голянич та доцент кафедри української мови Василь Іванович Пітель.
Доповідачі висвітлювали складні питання лінгвопоетики та лінгвопрагматики української мови за допомогою цікавих презентацій, сегментів художнього й рекламного текстів.
Результом конференції є рекомендація до друку в журналі «Еврика XXII» таких наукових праць: «Мовні засоби вираження голосу персонажів у романі Марії Матіос «Солодка Даруся»» (Н. Федірків), «Комунікативно-прагматичні виміри фразеологізмів у романі Ольги Слоньовської «Дівчинка на кулі»» (Т. Мага), «Ключові слова в художньому тексті Степана Процюка «Троянда ритуального болю»» (В. Зорій).