Онлайн-марафон підготовки до ЗНО з кафедрою української мови триває!

У неділю, 11 квітня, доцентка кафедри української мови Наталія Іванишин провела шосте заняття з підготовки до ЗНО.
До віртуальної авдиторії завітало близько 70 осіб!
Майбутні студенти зосередились на навчальному матеріалі з розділу «Морфологія», зокрема акцентували на іменних частинах мови, узагальнили й систематизували набуті знання з тем «Іменник», «Прикметник», «Числівник» та «Займенник», активно працювали над виконанням вправ, логічно міркували  над визначення частиномовної належності окремих слів, уміло визначали правильні варіанти в тестах та впевнено обґрунтовували свою думку.
Зазначимо, що чіткі та впевнені відповіді абітурієнтів на складні запитання приємно здивували.
Особлива подяка тим, хто невтомно працював впродовж двох із половиною годин. Завдяки таким учням переконуєшся, що вкладена праця не даремна, вона обов’язково дасть результат у вигляді успішно складеного ЗНО.
Будемо раді, якщо такі розумні, активні й талановиті учні для продовження навчання оберуть Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.
Наступної неділі, 18 квітня, охочі зможуть продовжувати повторювати розділ «Морфологія» із доценткою кафедри української мови Оксаною Ципердюк.
Отож готуємося до ЗНО разом – викладачі й майбутні студенти!
Усе буде добре!