Магістрині Факультету філології взяли участь у ХІХ Всеукраїнській науковій конференції молодих філологів “VIVAT ACADEMIA”: “АРИСТОКРАТКА УКРАЇНСЬКОГО ДУХУ”

16 квітня 2021 року магістрині Факультету філології взяли участь у ХІХ Всеукраїнській науковій конференції молодих філологів “VIVAT ACADEMIA”: “АРИСТОКРАТКА УКРАЇНСЬКОГО ДУХУ” (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки), що проводилася за сприяння філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка дистанційно на платформі ZOOM.
Юні філологині мали змогу виступити на пленарному засіданні та взяти участь у секціях літературознавства й мовознавства.
Наші студентки представляли доповіді, що безпосередньо стосуються проблематики їхніх майбутніх магістерських напрацювань у сфері лінгвістики й літературознавства:
1. ФУШТЕЙ Ангеліна “Функціонування граматичних омонімів у драматичному тексті Лесі Українки” (науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент І.Ф. Джочка)
2. БРЕНИЧ Софія “Танатопоетика як ключовий модус у повісті „Boa constrictor” І. Франка” (науковий керівник – доктор філологічних наук, професор Р.Б. Голод);
3. КУДЕЛЬНИЦЬКА Любов “Етноестетика новели „Чотири – як рідні – брати” Марії Матіос” (науковий керівник – доктор філологічних наук, професор О.М. Солецький).
Учасниці задоволені такою плідною науковою діяльністю в рамках конференції і впевнені, що участь у подібних заходах тільки сприяє розвитку їхнього філологічного хисту.