Участь викладачів кафедри в онлайн-заході, присвяченому 150-річчю НТШ

26 травня в режимі онлайн відбулася друга відкрита лекція «Парадокси українсько-російської двомовности» в рамках унікального проєкту «Мовознавча комісія. Золота колекція», присвяченого 150-річчю НТШ. Її виголосила ретельна дослідниця мовного обличчя сучасної України професорка Лариса Терентіївна Масенко. Вона відповіла на численні питання слухачів. В обговоренні взяли участь директор Інституту української мови НАН України професор Павло Юхимович Гриценко, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Микола Петрович Лесюк, представники інших вишів.

До онлайн-заходу долучилися й доцентки кафедри Марія Петрівна Брус та Любов Іванівна Пена.

За повідомленням організаторів, лекцію зможуть послухати всі зацікавлені: вона буде доступною на сторінці Мовознавчої комісії НТШ у соціальній мережі «Фейсбук».