Студенти 4 курсу спеціальності «Філологія» (українська мова і література) факультету філології як одна із зацікавлених сторін освітнього процесу після вивчення дисципліни «Текст як об’єкт мовного редагування» (викладач – доцент кафедри української мови Оксана Ципердюк) висловлюють свої побажання щодо змістового наповнення курсу, форм і методів навчання, рекомендують деякі доповнення до освітньо-професійної програми спеціальності 035 «Філологія» (спеціалізації «Українська мова і література») та відповідно навчального плану, сподіваючись на реакцію з боку інших стейкхолдерів, насамперед кафедри української мови, факультету філології та університету.
Студенти висловлюють свої побажання щодо змістового наповнення курсу
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2022/01/FB_IMG_1642444573488-1024x576.jpg)