20 січня відбувся І (загальноміський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді. У рецензуванні перших праць юних науковців та в роботі журі секції «Літературознавство. Мистецтвознавство. Мовознавство» взяла участь доцентка кафедри української мови Любов Пена. На розгляд серед інших була представлена робота учениці 10 класу Ліцею № 23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради Вакалюк Анастасії «Структурно-семантичні особливості порівнянь у «Приповідках» Степана Пушика», виконана під керівництвом доцента кафедри Михайла Бігусяка.
Участь викладачів кафедри в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2022/01/Screenshot-2515-1024x521.png)