Засідання підсекції лінгвопоетики української мови

05 квітня 2022 року в рамках звітної наукової веб-конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2021 рік провела свою роботу підсекція лінгвопоетики української мови нашої кафедри під керівництвом доктора філологічних наук, професора Марії Голянич (тема доповіді «Прагматика непрямих мовленнєвих актів у діалектному дискурсі»). Також свої повідомлення підготували кандидат філологічних наук, доцент Ірина Бабій («Мовна політика незалежної України»), кандидат філологічних наук, доцент Наталія Іванишин («Засоби вираження розмовності в інтернет-дискурсі»), кандидат філологічних наук, доцент Роксолана Стефурак («Генітивна метафора – конститутивний елемент художнього тексту Марії Ткачівської «Княгиня Острозька»») і кандидат філологічних наук, доцент Михайло Бігусяк («Лексико-семантична природа та стилістичні функції порівнянь у поезії Романа Киселюка»).
Життя мусить тривати далі!