Засідання підсекції словотвору та діалектної лексики української мови

У рамках спланованої у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів за 2021 рік проведено 5 квітня 2022 року засідання Підсекції словотвору та діалектної лексики української мови під керівництвом завідувача кафедри доктора філологічних наук, професора Василя Васильовича Ґрещука.
На засіданні виступили викладачі кафедри М. П. Брус, В. В. Ґрещук, І. М. Думчак, Л. І. Пена, В. М. Пітель, О. Д. Ципердюк, працівники Інституту українознавства Н. О. Драніцина, Г. Л. Шкорута та аспірантка О. Гушпіт. До обговорення було запропоновано доповіді з різних лінгвістичних напрямів: лексикології, діалектології, ономастики, стилістики, словотвору, правопису української мови, які засвідчили про різноаспектність наукових досліджень кафедри та високий рівень їхньої підготовки.