«Юрій Шевельов: повернення в Україну»

11 квітня відбулася лекція-спогад «Юрій Шевельов: повернення в Україну». Її виголосив доктор філологічних наук, професор, директор Інституту української мови НАН України Павло Гриценко. Павло Юхимович обґрунтував, чому саме сьогодні, у переддень 20-ї річниці з дня відходу Юрія Шевельова від земного життя, говоримо про цю непересічну особистість, поділився своїми споминами про особистий досвід спілкування з ним, схарактеризував його вклад у розвиток славістики, зокрема й україністики. Особливо було наголошено на величезному внеску Юрія Шевельова в розбудову українського історичного мовознавства.
Цей захід об’єднав науковців зі всієї України, а також із Польщі, Чехії, Норвегії та інших країн. На лекції були присутні викладачі кафедри – доктор філологічних наук, доцент Марія Брус та кандидат філологічних наук, доцент Любов Пена.