Викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника продовжують навчання випускників шкіл України на безкоштовних курсах із підготовки до національного мультипредметного тесту.
22.05.2022р доцент кафедри української мови Василь Пітель працював з абітурієнтами над удосконаленням знань з фонетики, графіки й орфоепії. Майбутні студенти активно виконували запропоновані викладачем завдання.
Нехай спільна праця стане запорукою успіху на шляху до наших зустрічей у світлих авдиторіях під мирним небом України!
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2022/05/photo5224236032755612678.jpg)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2022/05/photo5224236032755612709.jpg)