29.05.2022 доцентка кафедри Наталія Іванишин провела заняття з української мови в рамках безкоштовної програми підготовки випускників України до національного мультипредметного тесту. Викладачка з потенційними абітурієнтами працювали над темами з морфології, зокрема детально розглянули особливості вживання та відмінювання іменників, прикметників, числівників та займенників. Дякуємо за участь та активність і сподіваємось на зустріч в університеті у вільній, визволеній від російських окупантів Україні.
Триває підготовка до мультипредметного тесту
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2022/05/282298398_536626218188873_2627146366318752015_n-1024x381.png)