21 лютого у Просвіті відбувся загальноміський захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови. На ньому були присутні просвітяни, представники міської й обласної влади, ліцеїсти і вчителі, викладачі та студенти трьох вишів Івано-Франківська: Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, медичного університету та університету нафти і газу. Зі словом про рідну мову виступили професор, завідувач кафедри слов”янських мов Микола Лесюк, доцентка кафедри української мови Любов Пена і літературознавець, доцент кафедри української літератури Євген Баран. Студентки другого курсу спеціальності “Середня освіта. Українська мова і література” Марія Мороз та Оксана Бойчук долучилися до художньої частини події, продекламувавши поезію Степана Пушика “Мова”.
Участь в урочистостях до Міжнародного дня рідної мови
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/02/332049891_2611595808982799_137054795702782161_n-1024x768.jpg)