У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника розпочався вже традиційний Тиждень української мови, приурочений Дню української писемности і мови, який цьогоріч припадає на 27 жовтня – день пам’яті преподобного Нестора Літописця.
Студенти-першокурсники факультету філології (спеціальність «Українська мова і література (Середня освіта)») діляться своїми міркуваннями про те, чому вирішили пов’язати свою майбутню професійну діяльність із викладанням рідної мови.
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/10/screenshot-4064.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/10/screenshot-4065.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/10/screenshot-4066.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/10/screenshot-4067.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/10/screenshot-4068.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/10/screenshot-4069.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/10/screenshot-4070.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/10/screenshot-4071.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/10/screenshot-4072.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/10/screenshot-4073.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/10/screenshot-4078.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/10/screenshot-4075.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/10/screenshot-4076.png)