Доцентки кафедри взяли участь у роботі журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

17 лютого 2024 року доцентки кафедри української мови факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ірина Джочка та Оксана Ципердюк узяли участь у роботі журі секції української мови під час ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Науковий захід відбувся віддалено (на платформі «Зум») у три етапи: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт; постерний захист; наукова конференція. Конкурсантки представили результати своїх досліджень, присвячених актуальним мовознавчим темам із діалектології, лексикології, фразеології, стилістики, синтаксису. Усі роботи відзначалися науковою новизною, самостійністю та оригінальністю. Юні дослідниці продемонстрували вміння чітко, доступно й послідовно висловлювати свої міркування, критично аналізувати наукову проблему.

Усіх учасниць конкурсу ознайомлено з перевагами й перспективами навчання на спеціальностях «Філологія (Українська мова та література)», «Середня освіта (Українська мова та література)» і запрошено продовжити свої наукові пошуки в галузі лінгвістики на факультеті філології ПНУ.