Стипендія у 1000 доларів США — 17 найкращим студентам від польського Фонду

Сімнадцять найкращих студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника продовжать отримувати стипендії польського Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень.

Сьогодні на полях XXXIIІ Економічного форуму у Карпачі в.о. ректора Ігор Цепенда підписав нову двосторонню Угоду про співпрацю між нашим університетом та Фондом Інституту Східноєвропейських досліджень (Варшава, Республіка Польща) з засновником Фонду, головою Програмної Ради Економічного форуму  Зигмунтом Бердиховським.

Студенти Прикарпатського національного університету  – єдині серед студентів українських закладів вищої освіти з 2018 року щорічно отримують стипендії (1000 доларів США у гривневому еквіваленті) від цього відомого Фонду.