Презентація монографії «Багатомовність воєнних мігрантів з України в Польщі»

У публічній бібліотеці міста Кракова 16 серпня 2024 р. відбулася зустріч з ад’юнктом Польської Академії Наук Павлом Лещуком, під час якої презентовано його нове видання – монографію «Багатомовність воєнних мігрантів з України в Польщі». До обговорення книги долучилися вчені Польщі, України та інших європейських країн. У монографії автор пропонує новаторське дослідження мовних викликів, із якими стикаються українські мігранти в Польщі після російського вторгнення у 2022 році. «Багатомовність воєнних мігрантів з України в Польщі» пропонує читачам унікальне тло мовного життя українців у складний період історії, у часи безпрецедентних потрясінь.

Від кафедри української мови в цьому заході взяли участь науково-педагогічні працівники Марія Брус, Любов Пена, Оксана Ципердюк, Оксана Гавадзин, а також магістри-філологи другого курсу, які здобувають спеціальність 035 Філологія (Українська мова та література) на Факультеті філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника: Тетяна Майструк, Анна Мельник, Юлія Процікевич, Христина Мельник, Лілія Василишин, Сніжана Дідик.