ТРЕТІЙ ДЕНЬ РОБОТИ ПОТЕБНЯНСЬКОГО КОЛЕГІУМУ

25 вересня науковці з України та зарубіжжя зібралися на третю онлайн-зустріч у рамках роботи другої сесії Потебнянського колегіуму, організованого Інститутом мовознавства імені О.О.Потебні НАН України.

Присутні мали змогу прослухати такі лекції:

«Якби гору взяла Кулішева мова, або про один альтернативний проєкт розвитку української мови в XIX ст.». Лектор – кандидат філологічних наук, професор А.І.Даниленко (Університет Пейс, м. Нью-Йорк, США);

«Історія стародавнього Києва: погляд археолога». Лектор – науковий співробітник В.І.Баранов (Інститут археології НАН України).

Жваве обговорення після кожного виступу засвідчило актуальність порушених питань, їхню важливість, зацікавлення наукової спільноти різними аспектами дослідження українства.

До заходу долучилися завідувачка кафедри Марія Петрівна Брус і доцентки Любов Іванівна Пена та Оксана Дмитрівна Ципердюк.