ТРИВАЄ РОБОТА ПОТЕБНЯНСЬКОГО КОЛЕГІУМУ

26 вересня учасники другої сесії Потебнянського колегіуму прослухали такі лекції:

«Мовна політика під час війни та повоєнної відбудови України: інститути держави, українська наукова спільнота і громадськість». Лектори – Уповноважений із захисту державної мови кандидат філологічних наук, доцент Т.Д.Кремінь; голова Національної комісії зі стандартів української мови кандидат філологічних наук Ю.А.Чернобров;

«Сучасна сербська мова серед інших слов’янських мов». Лектор – доктор філологічних наук, провідний науковий співробітник В.І.Ярмак (Інститут мовознавства імені О.О.Потебні НАН України).

Як і в інші дні, до цього наукового заходу долучилися завідувачка кафедри Марія Петрівна Брус і доцентки Любов Іванівна Пена та Оксана Дмитрівна Ципердюк.