ЗАВЕРШЕННЯ РОБОТИ ПОТЕБНЯНСЬКОГО КОЛЕГІУМУ

27 вересня завершила роботу друга сесія Потебнянського колегіуму – п’ятиденної лінгвістичної школи, яка ознайомила всіх зацікавлених з останніми здобутками мовознавчої науки.

Учасники прослухали лекцію «Новітні запозичення з англійської мови (на матеріалі словника новітніх англізмів)». Лектори – кандидат філологічних наук, науковий співробітник Л. Л. Белей; кандидат філологічних наук, учений секретар Інституту мовознавства імені О. О. Потебні НАН України А. В. Гончаренко.

На завершення присутні мали змогу почути змістовні відповіді на свої питання, адресовані в письмовій формі всім лекторам, які виступили з доповідями впродовж п’яти днів роботи Потебнянського колегіуму.

Прикінцеве слово виголосив директор Інституту мовознавства імені О. О. Потебні академік НАН України, доктор філологічних наук, професор Б. М. Ажнюк.

До цього наукового заходу долучилися завідувачка кафедри Марія Петрівна Брус і доцентки Любов Іванівна Пена та Оксана Дмитрівна Ципердюк.