Триває підготовка до НМТ з кафедрою української мови

30 квітня доцентка кафедри української мови Любов Пена провела онлайн-заняття з української мови в рамках безкоштовної програми підготовки випускників до національного мультипредметного тесту. Майбутні студенти мали змогу повторити навчальний матеріал із розділу «Синтаксис простого речення», узагальнити й систематизувати свої знання. Школярі активно долучалися до виконання завдань, доповнювали, висловлювали міркування щодо різних мовних явищ. Приємно, що відповіді багатьох учнів, зокрема Софії Кравчук, Анастасії Мацали, Олени Баран, Марії Онуфреїв, засвідчили наявність у них філологічного хисту.
Сподіваємося, що заняття викладачів нашої кафедри допоможуть абітурієнтам успішно скласти НМТ. Будемо раді бачити таку талановиту, активну молодь у авдиторіях Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, зокрема й на факультеті філології.
Отож готуємося до тестування разом – викладачі й майбутні студенти!