Студентки Факультету філології взяли участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях

На Факультеті філології студенти дотримуються традицій: у рамках підготовки випускових кваліфікаційних робіт апробують їх не тільки на щорічній студентській звітно-науковій конференції Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а й на всеукраїнських та міжнародних конференціях.

Вітаємо студенток ІV курсу

• Калин Вікторію (тези «Означальні прислівники в художньому тексті роману Орести Осійчук “Абрикосова книгарня”» надруковані в збірнику матеріалів IV Міжнародної студентської наукової конференції «Цифровізація науки та сучасні тренди її розвитку» (м. Вінниця, 05.05.2023));
  • Калин Таїсію (тези «Означено-особові речення в поетичному тексті Івана Малковича» надруковані в збірнику матеріалів III Всеукраїнської студентської наукової конференції «Розвиток сучасної науки: актуальні питання теорії та практики» (м. Харків, 19.05.2023));
  • Янишівську Марію (тези «Кольоративи в художньому тексті Ольги Слоньовської» (у співавторстві з науковим керівником І. Джочкою) надруковані в збірнику матеріалів конференції «Актуальні питання філології: теорія і практика» (м. Вінниця, 10-11.03.2023)).

Нехай такі впевнені й виважені кроки юних філологинь науковою стежкою рідної мови ведуть їх до професійного зростання!

Кафедра української мови пишається вами, юні науковиці.