Профорієнтаційна робота

23 жовтня 2023 року доцентки кафедри української мови Ірина Джочка, Оксана Ципердюк разом із колегами з кафедри української літератури професором Степаном Хоробом та доцентками Наталією Вівчарик і Оксаною Залевською в рамках профорієнтаційної роботи обговорили важливість утвердження української ідентичності, фахове володіння Словом із учнями 10-11 класів Солотвинського, Марківського та Манявського ліцеїв. Викладачі випускових кафедр Факультету філології подарували шкільним бібліотекам книги, у невимушеній атмосфері розповіли про освітні програми, запросили школярів навчатися в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника. Висловлюємо щиру подяку директорам шкіл (Гуменяку Мирославу Михайловичу, Скрипник Ганні Степанівні, Білусяку Богдану Васильовичу), вчителям, керівникам літературних та краєзнавчих гуртків за співпрацю!
Факультет філології гостинно запрошує випускників-ліцеїстів продовжити навчання за нашими освітніми програмами.