ПУБЛІКАЦІЇ СТУДЕНТІВ

Навчальний рік позаду, а добрі звістки про наукові здобутки наших студентів надходять і під час канікул.

У № 10 всеукраїнського студентського наукового збірника «Універсум» опубліковані результати наукових досліджень здобувачок освіти спеціальності 014 «Середня освіта (Українська мова і література)»:

стаття Оксани Бойчук «Дидактичний потенціал прози Ольги Слоньовської під час традиційних та інтерактивних уроків української мови», у якій висвітлено деякі положення її курсової роботи з методики викладання української мови (науковий керівник – доц. Любов Пена);

стаття Вікторії Малько «Семантика і функції вокатива в поетичному мовленні Богдана Томенчука», яка є підсумком наукових пошуків у науковому гуртку (науковий керівник – доц. Ірина Джочка).

Вітаємо юних дослідниць!