Посвята першокурсників Факультету філології

У середу, 02 жовтня, в актовій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулась урочиста посвята першокурсників. До сім’ї Факультету філології приєдналися студенти восьми академічних груп спеціальностей «Середня освіта (українська мова і література)», «Середня освіта (польська мова і література)», «Філологія (українська мова і література)», «Філологія (польська мова і література)», «Філологія (чеська мова і література)» та «Журналістика», яким вдалося не тільки творчо проявити себе, а й вразити всіх присутніх своєю оригінальністю та креативністю.

Приємним завершенням посвяти стало вручення студентських квитків деканом факультету, професором Романом Богдановичем Голодом.

Щиро вітаємо першокурсників і бажаємо цікавого та незабутнього студентського життя!