І етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

12 листопада 2019 року в рамках Тижня української писемності та мови відбувся І етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Кафедра української мови традиційно запрошує до участі  в конкурсі студентів з різних факультетів, об’єднуючи їх у дві категорії: «Філологи» (студенти Факультету філології, Педагогічного факультету, Факультету іноземних мов та Коломийського інституту) і «Нефілологи» (студенти з інших факультетів та інститутів університету). Цього року за призові місця боролися 45 знавців української мови.

На початку конкурсу з вітальним словом до його учасників звернулися завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор Василь Васильович Ґрещук і доктор філологічних наук, професор Марія Іванівна Голянич.