Магістри спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література) успішно проходять асистентську практику

Цікавим етапом навчання у магістрів І курсу Факультету філології є виробнича практика за фахом (асистентська, педагогічна, мовна), під час якої студенти-практиканти проводять лекційні, практичні, лабораторні заняття та виховні заходи. Сьогодні на першій парі маґістрині Драніцина Наталія (наук. керівник: професор Василь Ґрещук), Футей Надія (наук. керівник: доцентка Валентина Ґрещук) та Чавага Діана (наук. керівник: доцентка Ірина Бабій) разом із студентами IV курсу Факультету філології провели свято «Кращої, ніж рідна, мови не буває…», приурочене Міжнародному Дню рідної мови. Бакалаврині виступили із цікавими та актуальними доповідями, зокрема «Мовна політика і мовна ситуація в Україні» (Софія Бренич, УМЛф-42), «Мовна агресія» (Діана Волощук, УМЛс/о-41), «Проблема вживання суржику в Україні» (Ольга Петруняк, УМЛф-42), «Двомовність: компроміс чи крок у провалля?» (Соломія Мартинишин, УМЛф-42) та «Лінгвістично-психологічний аспект телереклами в Україні» (Ангеліна Фуштей, УМЛф-42). На заході були присутні й викладачі кафедри української мови Михайло Васильович Бігусяк та Валентина Василівна Ґрещук, які виступили з вітальним словом та стали активними учасниками обговорення доповідей.

Своєрідною родзинкою усього дійства став конкурс на знання української мови, який підживив атмосферу свята. Маґістрині щиро ділилися досвідом із бакалавринями і впевнено передавали їм естафету на майбутнє. Усіх переповнював хороший настрій та зігрівала любов до рідного слова.