Майстер-клас від Власти Власенко для студентів Факультету філології

21 лютого на Факультеті філології відбувся майстер-клас від Власти Власенко “Як слово і ритм роблять кіно”, присвячений Дню української мови. Захід було організовано за ініціативи літературної платформи ПНУ LitPlatform та доцентів кафедри української мови Факультету філології Ірини Джочки та Роксолани Стефурак.
На цьому дійстві присутні захоплено спостеріали за експлікацією народження Властиної поезії: ритм – кіно – слово.
Письменниця щиро й відверто продемонструвала траєкторію фільмування справжньої поезії від її зачаття до народження, де Слово – завершальний етап поетичного духу.
Цікавим епізодом цього філологічного “побачення” було творче завдання для присутніх: створити текст, слухаючи мелодію. Студенти й викладачі відреагували – хто словом, хто малюнком.
Неординарна й захоплива подія. Дякуємо Власті Власенко!