Тривають дистанційні захисти курсових робіт з української мови. Сьогодні результати своїх перших лінгвістичних досліджень перед комісією, до складу якої входили доцентки кафедри української мови Ірина Бабій, Наталія Іванишин, Оксана Семенюк, представляли студентки групи УМЛс/о-21 Василина Тимінська, Віталія Маринець, Олександра Кузишин, Аліна Котік, Соломія Рибчак, Лідія Попич, Марія Гуменів, Людмила Савчук, Ольга Гризак. Вітаємо дівчат з успішними захистами і бажаємо нових звершень у царині філології та лінгводидактики.
Відбулися захисти курсових робіт з української мови
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2020/07/102835528_165564411624068_9128600946219064549_o-1024x576.jpg)