Тривають державні іспити

17 та 19 червня свої мовознавчі дослідження захищали студенти денної форми навчання спеціальностей 014 Середня освіта (Українська мова і література) та 035 Філологія (Українська мова і література). Дипломні проєкти виконані на високому фаховому рівні та належним чином були представлені на державному онлайн-іспиті. Серед запропонованих бакалаврських робіт екзаменаційна комісія відзначила праці Базюк Катерини Володимирівни («Діалектна лексика в сучасній українській художній прозі та методика її вивчення в загальноосвітній школі (на матеріалі роману Дмитра Кешелі «Родаки»; науковий керівник – доц. Пена Л. І.); Купчак Наталії Ростиславівни («Методика вивчення вторинної семантизації слова (на матеріалі генітивних метафор художнього тексту Надії Мориквас)»; науковий керівник – доц. Стефурак Р. І.); Пуршеги Іванни Іванівни («Методика вивчення обрядової лексики (за матеріалами весільної лексики села Голови Верховинського району)»; науковий керівник – доц. Ґрещук В. В.); Маги Тетяни Мирославівни («Фразеологічні одиниці в романі Ольги Слоньовської «Дівчинка на кулі»: семантика і функції»; науковий керівник – проф. Голянич М. І.); Рибенчук Елли Василівни («Діалектна лексика в поетичних текстах Петра Мідянки»; науковий керівник – проф. Ґрещук В. В.); Філіпович Мар’яни Василівни («Аналітичні засоби вираження інтервалу в українській мові (на матеріалі поезій В. Стуса)»; науковий керівник – проф. Барчук В. М.); Фуштей Ангеліни Володимирівни («Парадигматичні і синтагматичні параметри омонімічних займенникових слів і часток у сучасній українській мові»; науковий керівник – доц. Джочка І. Ф.).
Щиро вітаємо студентів та бажаємо успіхів на іспиті з літератури.