01 лютого 2021 року відбулася онлайн-нарада щодо організації та проходження виробничої асистентської практики магістрів І курсу спеціальності 035 Філологія денної та заочної форм навчання. Із вітальним словом до студентів звернулися факультетські керівники практики, професори кафедри української мови Марія Голянич і Володимир Барчук. До конференції долучилися викладачі-методисти кафедри – проф. Василь Ґрещук, доц. Ірина Бабій, доц. Любов Пена і доц. Віра Пітель, які побажали магістрантам успішного та цікавого проходження практики.
Онлайн-нарада щодо організації та проходження асистентської практики
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2021/02/6-1024x576.jpg)