Доцентка кафедри української мови Брус Марія Петрівна взяла участь у медіаобговоренні сучасної фемінітивної проблематики на тему “Фемінітиви – дивна мода чи давня українська традиція?” (Газета «Вісті» / Пулини, Житомирська обл., 12 лютого 2021р.).
Переглянути статтю можна за покликанням https://cutt.ly/ekHG6L8
Доцентка кафедри української мови взяла участь у медіаобговоренні сучасної фемінітивної проблематики
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2021/02/5e60e6e028412-1_700x350.jpg)