Засідання підсекції словотвору і діалектної лексики української мови

7 квітня у рамках проведення щорічної звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулося засідання підсекції словотвору і діалектної лексики української мови під керівництвом доктора філологічних наук, професора В.В. Ґрещука.
У засіданні взяли участь доктор філологічних наук, професор В.В.Ґрещук («Літературно-діалектний дуалізм мови новел Василя Стефаника»), кандидат філологічних наук, доцент М.П.Брус («Зародження лінгвальної категорії жіночості»), кандидат філологічних наук, доцент В.М.Пітель («Типологія метонімійних відношень у структурі непохідних назв частин тіла»), кандидат філологічних наук, доцент Л.І.Пена («Мовознавча термінологія в «Російсько-українському словнику» за редакцією А.Кримського»), кандидат філологічних наук, доцент О.А.Семенюк («Гуцульський діалект в українському YouTube-просторі (на матеріалі каналу Ірини Вихованець «Ліжник-TV»»), кандидат філологічних наук, доцент І.М.Думчак («Структурні особливості назв осіб за місцем проживання в літературній та діалектній мовах (на матеріалі топонімів Івано-Франківської області)»).